Piątek, 1 marca 2024
Nowość wydawnictwa Zaczytani

To nie tylko powieść. To droga przez najciemniejsze zakątki ludzkiej natury. Adrian Bednarek, mistrz psychothrillerów, zaprasza Cię do świata „Stelli”, gdzie granica między ofiarą a oprawcą staje się niejasna.

Stella Skalska już jako nastolatka zostaje zmuszona przez wychowującego ją wujka do zarabiania własnym ciałem. Mężczyzna traktuje ją jak inwestycję i uważa, że taka jest cena za zabranie jej z bidula, utrzymanie i dach nad głową. Nie mając wyjścia, dziewczyna szybko przystosowuje się do okoliczności, a jednocześnie próbuje uwolnić się od opiekuna i zacząć żyć na własnych zasadach. Gdy jeden z klientów przypadkowo budzi jej ciemną stronę, dochodzi do dramatu. Przerażona własnymi czynami, Stella postanawia wrócić do rodzinnego miasta i rozliczyć się z przeszłością.

Jednak w poszukiwaniu swojego największego wroga będzie potrzebowała pomocy kogoś bliskiego, kogo również obwinia o swoje krzywdy.

Szalona zagrywka na granicy samobójstwa okazała się kluczem otwierającym drzwi do lepszego świata. Stella była pełnoletnia, wolna i nie mogła się doczekać, żeby skorzystać z tych przywilejów.

Zagłęb się w mroczną, brutalnie prawdziwą opowieść o prostytucji i zbrodni.

Bądź świadkiem narodzin psychopatki.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Zaczytani i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Stella_narodziny_psychopatki

O autorze:

Adrian Bednarek – urodzony w 1984 roku w Częstochowie. Uwielbia pisać historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor 20 opublikowanych powieści oraz kilku opowiadań. Laureat nagrody „Złoty Kościej” za powieści: „Skazany na zło” (2018), „Zapomniany” (2021) oraz „Pamiętnik diabła” (2022), zdobywca tytułu Thriller Roku 2021 wortalu Granice.pl za powieść „Zapomniany”. Czytelnicy określają go mianem mistrza thrillerów psychologicznych i jedynym w swoim rodzaju kreatorem psychopatycznych postaci.

Podaj dalej
Autor: Novae Res