Wtorek, 3 grudnia 2019
Okazja atrakcyjna, a cel szczytny

21 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Targi Dobroczynne – Edycja Świąteczna. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Centaurus, która działa w imieniu zwierząt od 2006 roku.
Zainicjowane przez nią Targi Dobroczynne to połączenie filozofii „zero waste” oraz filantropii, gdzie beneficjentami są zwierzęta.

Na targach oferowane są przedmioty przekazane przez darczyńców – torebki, biżuteria, ubrania, antyki, filmy, płyty z muzyką, kosmetyki, zabawki, hand made, akcesoria do domu i kuchni, art deco. W tegorocznej edycji będzie również rekordowa liczba książek: “Tysiące książek w jednym miejscu!  Tysiące, a może miliony.. nie jesteśmy w stanie zliczyć! Książki kolekcjonowaliśmy przez 1000 dni, znajdziecie i te pachnące nowe, i te z początku minionego wieku, z szarymi stronicami i zdobnymi okładkami, i wiele białych kruków. Będą albumy, historia, biografie, wojenne, romantyczne, literatura faktu, SF, będzie beletrystyka, klasyka i kryminał, literatura piękna i powieści przygodowe, znajdziecie publicystykę, językoznawstwo, poradniki i baśnie, nie zabraknie czasopism, kulinarnych, poezja, satyra i teatr” – informują organizatorzy. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na podopiecznych fundacji.
21 grudnia (sobota)
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
10-20