Poniedziałek, 17 kwietnia 2000
Poznań 11-14 kwietnia 2000 Targi Infosystem/ Multimedia 2000 w dużej mierze odbyły się pod dyktando Internetu (co było do przewidzenia, biorąc pod uwagę ogólnoświatowe szaleństwo na punkcie Sieci). Dominowały firmy, urządzenia i programy zapewniające dostęp do Internetu. W części targów Poligrafia największą przyszłość zdawały się mieć urządzenia do druku "na życzenie", która to technologia będzie niedługo ściśle powiązana z zamawianiem tytułów on-line. Podobnie jak w latach poprzednich, najskromniejszą część ekspozycji (na potężnym terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich) stanowiły Multimedia. Z dużych wydawców publikacji elektronicznych obecni byli: PWN, WSiP, Young Digital Poland (jak zwykle w części Infosystem), Impresja, Exe i Albion. Na targi nie wybrał się jednak taki potentat jak Optimus-Pascal. Nie było intrygujących nowości. Największe i najciekawsze stoiska miały tłocznie płyt CD i DVD. Najbardziej interesującą inicjatywą był natomiast projekt Interkl@sa. Promowany przez szefową sejmowej komisji edukacji, poseł Grażynę Staniszewską, dbającą, by każda szkoła w Polsce miała dostęp do Sieci, program Interkl@sa ma dwa podstawowe cele: - wsparcie nauczania …
Wyświetlono 25% materiału - 158 słów. Całość materiału zawiera 632 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się