Piątek, 15 lutego 2008
Instytut Książki zaprasza
W dniach 21-24 lutego odbędą się Międzynarodowe Targi Książki w Wilnie. Organizatorem polskiego stoiska są: Instytut Książki i Instytut Polski w Wilnie. Na stoisku informacyjnym (nr 5A.07) znajdą się cztery wystawy tematyczne: nowości wydawnicze, dorobek Programu Translatorskiego ©Poland oraz literatura dziecięca. W programie literackim towarzyszącym targom wezmą udział Dawid Bieńkowski i Eustachy Rylski, których powieści „Nic” (Dawid Bieńkowski) i „Warunek” (Eustachy Rylski) ukazały się w wileńskim wydawnictwie Mintis, przy wsparciu Programu Translatorskiego ©POLAND oraz Janusz Głowacki, którego książkę „Ostatni cieć” w tłumaczeniu na …
Wyświetlono 25% materiału - 83 słów. Całość materiału zawiera 335 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się