środa, 11 października 2023

25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie otrzymały nominację w 21. edycji konkursu Złote Spinacze 2023. Spośród rekordowej liczby 482 zgłoszeń, Jury wyłoniło 108 nominowanych w 35 kategoriach.

Jury oceniło projekty w pięciu obszarach: wyzwanie, diagnoza, strategia, kreacja, efektywność. Jubileuszowa, 25. edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie będzie walczyć o nagrodę Złotego Spinacza 2023 w kategorii event komercyjny.

Obok targów w szranki staną Finał Predator Games 2023 (ACER POLSKA, WE!RE Fantasy, Gam3rs_X, Melmak Agencja Marketingowa) oraz Zhakowany koncert w Roblox (Hill+Knowlton Strategies, ING Bank Śląski, Gong).

Złote Spinacze są największym konkursem PR w Polsce. Jego celem jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży public relations poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów w obszarze PR. W gronie jurorów tegorocznej edycji znalazło się 106 osób, zarówno praktyków, jak i ekspertów z agencji PR oraz przedstawicieli organizacji biznesowych i pozarządowych, mediów i środowiska akademickiego. Przewodniczącą Jury 21. edycji Złotych Spinaczy została Marta Jóźwiak, Dyrektorka ds. Komunikacji w Europie Środkowo-Wschodniej, Google.

Laureatów tegorocznej edycji Złotych Spinaczy poznamy 8 grudnia podczas uroczystej gali.

Dowiedz się więcej o 25. edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

Program 26. edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

Dowiedz się więcej o konkursie Złote Spinacze

Podaj dalej