środa, 7 czerwca 2023
"Nie to miejsce, nie ten czas"

28 czerwca nakładem Wydawnictwa Znak ukaże się thriller autorstwa Gillian McAllister pt. „Nie to miejsce, nie ten czas”.

Powieść uznana została thrillerem roku 2022 wg „Guardiana” i „Sunday Timesa”. Uzyskała nominację Goodreads Choice Awards 2022, a prawa do niej zostały sprzedane na 37 terytoriów. Na rynkach US oraz UK w ciągu 7 miesięcy od premiery, sprzedanych zostało 400 000 egzemplarzy!

KSIĄŻKĘ POLECAJĄ:

„Odważna, pomysłowa, porywająca i pokręcona. Trzymacie w rękach opowieść spisaną z mistrzowskim wyczuciem i wierzcie mi – to właściwe miejsce i czas, aby się w niej zanurzyć.”

J. FINN

„Perfekcyjna w każdym słowie i każdej chwili. Jedna z najlepszych książek, jakie czytałam.”

RUTH WARE

„Genialna odpowiedź na pytanie: jak daleko posuniesz się, aby ocalić swoje dziecko?”

LISA JEWELL

“Niesamowita. Nie wyobrażam sobie, żebym miała w tym roku przeczytać coś lepszego.”

SOPHIE HANNAH

 

O KSIĄŻCE

Jak powstrzymać zbrodnię, do której już doszło?

Minęła północ. Czekasz na powrót osiemnastoletniego syna. Kiedy w końcu widzisz go za oknem, nie jest sam, a chwilę później twoje ukochane dziecko zabija człowieka.

Nazajutrz wstajesz… I jest wczoraj. Każdego ranka budzisz się o jeden dzień wcześniej. Dostajesz szansę, aby zapobiec morderstwu.

Jesteś pewna, że rozwiązanie zagadki kryje się gdzieś w przeszłości.

Teraz tylko musisz je odnaleźć.

Gillian McAllister pisze, odkąd sięga pamięcią. Mieszka w Birmingham, gdzie pracuje jako prawniczka. Jej pierwsza powieść „Wszystko oprócz prawdy” znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów „Sunday Timesa”.

 

 

Podaj dalej
Autor: Wydawnictwo Znak