środa, 14 lutego 2007
Międzynarodowe Targi Książki w Jerozolimie
Instytut Książki jest organizatorem polskiego stoiska na Międzynarodowych Targach Książki w Jerozolimie w dniach 18-23 lutego. Targi te odbywają się co dwa lata. Uczestnictwo w Targach Jerozolimskich jest pierwszym krokiem, swoistym preludium do Roku Polskiego, który odbędzie się w Izraelu w 2008/2009 roku. Na polskim stoisku eksponowane będą nowości literackie, książki dofinansowane przez Program Translatorski © Poland, wystawa judaiców, zorganizowana we współpracy z księgarnią wysyłkową Lexicon oraz dzieła Leszka Kołakowskiego, laureata tegorocznej Wielkiej Nagrody Jerozolimskiej. Nie zabraknie także książek niedawno zmarłego wielkiego pisarza i reportażysty Ryszarda Kapuścińskiego. Odwiedzający Targi będą mogli kupić polskie książki w księgarni, zorganizowanej na polskim stosiku. Gośćmi Targów będzie trójka polskich pisarzy: Olga Tokarczuk, Andrzej Sapkowski i Paweł Smoleński. Tokarczuk zaprezentuje m.in.: swoją najnowszą …
Wyświetlono 25% materiału - 118 słów. Całość materiału zawiera 473 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się