Wtorek, 7 lutego 2023

Prezentujemy top 20 Księgarń Świat Książki za sprzedaż w okresie 23 stycznia – 5 lutego 2023 roku.

Nowy rok wydawniczy rozpoczęliśmy listą fantastycznych nowości! Sprawdziliśmy, po jakie tytuły, po okresie okołoświątecznym, najchętniej sięgali klienci Księgarń Świat Książki.

Na pierwszym miejscu „Uwięziona”, najnowsza powieść B.A.Paris, tuż za nią „Magiczna chwila” lubianej Kristin Hannah – premiery z 25 stycznia tego roku.

Trzecie miejsce zdobył kolejny tom zyskującej popularność, młodzieżowej serii „Rodzina Monet” – „Królewna”.
W pierwszej dziesiątce nie zabrakło powieści z gatunku fantasy – „Virion. Legion” to kolejny tom przygód Szermierza Natchnionego.

„Kot w Butach. Biblioteczka przygody” to tytuł dla młodszych czytelników, nawiązujący do nominowanej do Oscara animacji DreamWorks.

Wzruszająca powieść „Gdzie śpiewają raki” od długiego czasu utrzymuje się na liście bestsellerów, natomiast „Cieszę się, że moja mama umarła” to powieść, która ostatnimi czasy zyskała popularność w social media.

Drugą dziesiątkę otwiera „Życie nocne”, czyli powieść obyczajowa Nory Roberts. „Do cna” Katarzyny Bondy to pozycja dla miłośników sensacji, a nowa powieść Nicolasa Sparksa – „Kraina marzeń” czaruje czytelnika piękną, romantyczną historią o wierze w siłę marzeń.

Zestawienie zamyka „Krwawy księżyc”, czyli 13. tom cyklu z Harrym Holem, najnowsza książka znanego i uwielbianego na całym świecie pisarza kryminałów – Jo Nesbø.

 

Podaj dalej
Autor: Księgarnie Świat Książki