Wtorek, 19 października 2021
Wśród gości Bralczyk, Flanagan, Follett, Michaelides, Staroń, Miłoszewski, Maciąg...
Wśród gości m.in. Katarzyna Bonda, Przemek Staroń, Alex Michaelides, John Flanagan, Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek.
Nowością w programie Wirtualnych Targów Książki jest Scena Rozwój – przestrzeń, która porusza zagadnienia związane z motywacją, rozwojem osobistym, kulinariami czy ogrodnictwem. Na tej Scenie zagościli lub zagoszczą m.in. Maia Sobczak, Alicja Rokicka oraz Wioleta Błazucka, a warsztaty z ich udziałem będą połączone z sesją live cooking. W programie jest również webinar przygotowany przez Natalię de Barbaro, autorkę bestsellerowej „Czułej przewodniczki”.
Z myślą o wydawcach, autorach i innych przedstawicielach rynku książki Empik przygotował program wydarzeń branżowych na Scenie Forum.

– Tematem przewodnim będą treści cyfrowe, w produkcji których jesteśmy rynkowym liderem. Tylko w tym roku, w ramach rozwoju oferty Empik Go na platformie pojawiły się 24 produkcje oryginalne, z udziałem największych polskich gwiazd, m.in. Aleksandry Popławskiej, Cezarego Pazury czy Bogusława Lindy. Dostarczyliśmy odbiorcom niemal 18 tysięcy nowych odcinków podcastów i rozbudowaliśmy ofertę w ramach segmentów: true crime, mindfulness czy well-being. Nowością w Empik Go będą również e-komiksy – podkreśla Kuba Piotrkowicz, Head of Digital Content w Grupie Empik

Wirtualne Targi Książki trwają od 13 do 26 października online na: www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki oraz w aplikacji mobilnej Empik. Spotkania są transmitowane na profilu Empiku na Facebooku (tłumaczone na język migowy), Instagramie oraz na YouTube. Udział w webinarach Sceny Rozwój oraz Forum jest możliwy po wcześniejszej rejestracji na platformie ClickMeeting.
Odwiedzający wirtualne stoiska mogą liczyć na atrakcyjne promocje i rabaty do 50 proc. obejmujące publikacje drukowane oraz cyfrowe, a także na bezpłatną dostawę zamówień w ramach usług Empik Premium.
Podaj dalej
Autor: ET