środa, 6 grudnia 2017
Spółka trzech wydawców
Wydawnictwa Buka z Warszawy, Format z Wrocławia i Tako z Torunia połączyły siły i stworzyły spółkę, która zajmuje się dystrybucją publikacji książek tych wydawców. - Wspólnie z wydawnictwem Buka i z wydawnictwem Format założyliśmy spółkę, która ma zająć się dystrybucją naszych tytułów. Działamy pod hasłem „Tu się czyta”, a nasze hasło przewodnie brzmi: „Dobre książki się przyjaźnią” – powiedział Bibliotece Analiz Tomasz Klejna z wydawnictwa Tako. Trzy wydawnictwa mają podobną ofertę i działają w tym samym segmencie książki dla dzieci. Działamy już razem, ale chcemy naszą grupę jeszcze …
Wyświetlono 25% materiału - 88 słów. Całość materiału zawiera 355 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się