Piątek, 4 maja 2012
Zaproszenie PIK i SAiW "Polska Książka"
Jak pogodzić interesy wydawców, autorów i bibliotek w kwestii digitalizacji - czy francuskie rozwiązania mogą być dla nas wzorem? Polska Izba Książki oraz Stowarzyszenie Autorów i Wydawców "Polska Książka" zapraszają 10 maja, w godz. 10.00-12.00 do Sali Rudniewa w Pałacu Kultury i Nauki na debatę poświęconą europejskiemu modelowemu porozumieniu dotyczącego podstawowych zasad digitalizacji i publicznego udostępniania dzieł niedostępnych w handlu (out-of-commerce). W trakcie naszego spotkania chcemy przedstawić zarówno jego założenia, jak i francuską ustawę wprowadzającą pod tym kątem odpowiednie regulacje prawne wraz z ich omówieniem oraz analizą ich wad i zalet. W towarzyszącej spotkaniu dyskusji będziemy również chcieli zastanowić się, czy podobne rozwiązania są potrzebne w Polsce. 20 września 2011 roku zostało zawarte w Brukseli porozumienie dotyczące podstawowych zasad digitalizacji i …
Wyświetlono 25% materiału - 121 słów. Całość materiału zawiera 484 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się