środa, 23 grudnia 2015
Śląscy księgarze nie odpuszczają
Projekt Ustawy o Książce, opracowany przez Polską Izbę Książki w porozumieniu z organizacjami księgarskimi, był już omawiany podczas obrad senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu w nowej kadencji parlamentu.  Jak poinformował Bibliotekę Analiz Jan Kasprzyk, przewodniczący Oddziału Śląskiego Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Księgarzy, 14 grudnia w biurze senatora Czesława Ryszki w Tychach odbyło się drugie spotkanie z księgarzami, podczas którego ponownie rozmawiano o Ustawie o książce i działaniach podjętych przez senatora Czesława Ryszkę w ramach senackiej Komisję Kultury i Środków Przekazu w zakresie opracowania i uchwalenia tej Ustawy.  Senator Czesław Ryszka poinformował, że zapoznał się z wszystkimi materiałami przygotowanymi przez PIK i OSK i przekazanymi mu przez …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 422 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się