Wtorek, 11 czerwca 2024
Znajdź swoją tożsamość

Nikt nie jest człowiekiem znikąd. Co dzieje się z osobą, która nie wiem kim jest, ani skąd przychodzi? Poznaj historię „Utraty pamięci”.

Konrad właśnie opuścił szpital i czeka na opiekunkę społeczną, która ma odwieźć go do domu dziecka. Kiedy tam trafia, zaczynają się dziać wokół niego rzeczy niemożliwe do racjonalnego wytłumaczenia. Granice między snem a rzeczywistością się zacierają, a w jego głowie panuje coraz większy chaos.

Co sprawiło, że znalazł się w tym miejscu? Jak wyglądało jego życie wcześniej? Kim tak naprawdę jest? Okazuje się, że nie tylko Konrad ma problem z określeniem swojej tożsamości.

Wkrótce razem z grupą nowych przyjaciół wyruszy w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, podczas której będzie musiał stawić czoła wyzwaniom nie z tego świata, by ostatecznie skonfrontować się z prawdą o sobie samym. Czy jego misja się powiedzie?

– Ała, dlaczego tak boli mnie głowa? – zapytałem. – Witamy w szpitalu Urocza Mgiełka – odpowiedziała pielęgniarka. Czy ja jestem w jakiejś bajce? Krokodyle Łzy, Urocza Mgiełka, co jeszcze? – myślałem zdziwiony i trochę poirytowany, że znów boli mnie głowa. – Dacie mi coś na ten ból? – Ból jest z środków nasennych. Widocznie przyjmowałeś ich całkiem sporo w ostatnim czasie. Zaraz koleżanka poda coś na ból. Minęła godzina i ból już nie był taki dokuczliwy, a pielęgniarki, wchodząc do sali, w której byłem, mogły nie słyszeć jęków z powodu bólu głowy. Co prawda głowa bolała, ale ta udręka była do wytrzymania. To było najmniejsze moje zmartwienie.

Co pozostanie, kiedy skończy się pamięć? Przeczytaj książkę i przekonaj się sam_a!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bonito.pl/produkt/utrata-pamieci

Podaj dalej
Autor: Novae Res