Poniedziałek, 24 września 2018
Proczytelnicza akcja

W dniach 24-25 września rusza akcja „Uwolnij książkę z Room Escape Warszawa®”. Gra w escape roomie pozwala skutecznie oderwać ciało i umysł od komputera i urządzeń mobilnych. Zabawa w ucieczkę z pokoju rozwija kreatywność, logiczne myślenie i zapewnia niezapomniane przeżycia offline. Dlatego Room Escape Warszawa® przyłącza się do ogólnopolskiego ruchu wspierającego czytanie książek i rozpoczyna akcję „Uwolnij książkę”, która oferuje uczestnikom możliwość nie tylko rozwiązywania zagadek, ale również zdobywania książek.

24 i 25 września w Room Escape Warszawa® w trzech pokojach zagadek przy ul. Inżynierskiej 1, na śmiałków czekać będzie specjalna niespodzianka. Przez dwa dni, pokoje Rycerski, Muzeum i Wehikuł Czasu wzbogacone będą o dodatkową zagadkę, której rozwiązanie pozwoli graczom zdobyć książkę: „Escape Book” Wydawnictwa Czarna Owca i zabrać ją ze sobą do domu. Grę w regularnej cenie można zarezerwować na stronie https://roomescape.pl/uwolnij-ksiazke-z-room-escape-warszawa/

Uwolnienie „Escape Booka”, umożliwi uczestnikom zabawy, kontynuowanie escape roomowych przeżyć w domowym zaciszu. Dodatkowo każdy z uczestników grupy będzie mógł wybrać sobie dowolny tytuł z Biblioteczki Room Escape Warszawa® i zabrać go ze sobą do domu za darmo! Akcja będzie miała kontynuację w kolejnych miesiącach, gdzie do uwolnienia pojawią się nowe, ciekawe tytuły. Akcji „Uwolnij książkę z Room Escape Warszawa®” patronuje Big Book Cafe.

Czym jest „Escape Book”? To niezwykła książka – ucieczka z pułapki, swoisty escape room zamknięty w okładce. Gra, podczas której twoją misją jest pomoc dziennikarce śledczej Kandeli Jasnej. Musisz pomóc reporterce wydostać się z labiryntu, w którym została uwięziona podczas poszukiwania dowodów na działalność przestępczą potężnego Klubu Wanstein. Aby móc podjąć wyzwanie, trzeba najpierw zdobyć samą książkę. Wydostanie się z realnego escape roomu będzie świetnym treningiem przed pomocą dziennikarce.

„Escape Book” będzie czekał na śmiałków podczas akcji „Uwolnij książkę z Room Escape Warszawa®”. By mieć szansę na przeżycie niesamowitej przygody z dziennikarką śledczą wystarczy… przeżyć inną niesamowitą przygodę! W lokalu przy ulicy Inżynierskiej 1 każdy znajdzie coś dla siebie. Można świetnie bawić się w tajemniczym Rycerskim pokoju niczym z czasów średniowiecznych wojen, pilnie strzeżonym Muzeum lub magicznym Wehikule Czasu. W pokoju jednorazowo może się bawić od 2 do 5 osób, zaś na rozwiązanie wszystkich zagadek drużyna dostaje 60 minut. Koszt zabawy w pokoju to przed godz. 15:00 150 zł, zaś po godz. 15:00 180 zł. Liczba grup biorących w akcji jest ograniczona, zatem kto pierwszy ten lepszy! Rezerwacji na zabawę w dn. 24-25 września można dokonać poprzez stronę https://roomescape.pl/uwolnij-ksiazke-z-room-escape-warszawa/.

Dla osób, które chcą przyłączyć się do akcji, organizatorzy mamy ważną informację: Dwudniowe wydarzenie, to nie koniec. Do końca roku można przynieść na Inżynierską książkę, a w zamian wybrać inny tytuł z Biblioteczki Room Escape Warszawa® i zabrać go do domu.. W Room Escape Warszawa® lubimy czytać i dzielić się tą przyjemnością z innymi! Podobnie zresztą jak w Big Book Cafe, który objął akcję patronatem. Big Book Cafe to miejsce wyjątkowe – księgarnia, kawiarnia i centrum zdarzeń literackich. Współtworzą i wspierają unikalne wydarzenie literackie. Przeżywaj przygody zarówno w realu, jak i w swojej wyobraźni, podejmij wyzwanie i Uwolnij książkę z Room Escape Warszawa®!

Podaj dalej
Autor: (inf. nad.)