środa, 11 października 2023
Nowość wydawnictwa Bukowy Las

Uświadomienie sobie faktu, że w relację mogła wkraść się przemoc psychiczna to pierwszy krok do wyzdrowienia. W poszukiwaniu wolności wkroczysz na drogę składającą się z wielu etapów i wyzwań.

Jak nie zboczyć z tej trudnej ścieżki?

O pomoc warto zwrócić się do specjalistki.

Już 11 października nakładem Wydawnictwa Bukowy Las, ukaże się książka Uwolnij się od toksycznych relacji”.

To przełomowy poradnik dr Stephanie Moulton Sarkis — psychoterapeutki z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalizującej się w leczeniu ADHD, stanów lękowych oraz w zmaganiach z narcystycznymi nadużyciami.

Poniżej informacje o książce:

Przetrwanie i ucieczka z toksycznego związku to często dopiero początek walki o siebie. Twoje poczucie własnej wartości mogło zostać nadszarpnięte. Prawdopodobnie czujesz wściekłość, może nawet próbujesz się karać i obwiniać. Co teraz?

Autorka poradników psychologicznych i specjalistka od toksycznych zachowań, narcystycznych nadużyć i zaburzeń osobowości, dr Stephanie Moulton Sarkis, odpowiada na pytanie, jak iść naprzód, pomaga zrozumieć podstawy niezdrowych relacji i w rezultacie odnaleźć spokój i szczęście po życiowych zawirowaniach.

W książce szczegółowo omawia dziesięć podstawowych kroków, których przejście przyczyni się do przywrócenia równowagi psychicznej.

Podaj dalej
Autor: Wydawnictwo Bukowy Las