Wtorek, 22 stycznia 2008
Największy sklep internetowy uspokaja klientów
Jakiś czas temu zamieściliśmy w naszym serwisie informację o słabości zabezpieczeń stosowanych przez działające w Polsce sklepy internetowe. Największy w kraju sklep internetowy, Merlin.pl rozesłał do swoich użytkowników e-mail, w którym zapewnia o bezpieczeństwie transakcji dokonywanych za jego pośrednictwem. W liście, którego autorem jest Andrzej Rudko, administrator bezpieczeństwa informacji Merlin.pl czytamy m.in.:„Zakupy w Merlin.pl są bezpieczne, ponieważ: - zapewniamy dokonywanie zakupów z szyfrowaną transmisją danych za pomocą najbezpieczniejszych dostępnych technologii (stosowanym przez nas protokołem jest SSL, symbolizowany przez kłódkę pojawiającą się w prawym, dolnym rogu w oknie przeglądarki) - Merlin.pl ma własne, …
Wyświetlono 25% materiału - 92 słów. Całość materiału zawiera 371 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się