Wtorek, 6 lipca 2021
Organizacja Börsenverein des Deutschen Buchhandels (niemieckie stowarzyszenie handlu książkami) powołała instytucję Rzecznika ds. stałych cen, która ma pełnić funkcję „poufnego biura skarg”. Do prac zaangażowano prawników prof. dr. Christiana Russa i Dietera Wallenfelsa z kancelarii Fuhrmann Wallenfels. Księgarze, wydawcy i dystrybutorzy mogą zgłaszać sprawy na adres e-mail ombudsstelle@fwb-wallenfels.de lub telefonicznie. Zgłoszeń można dokonać anonimowo. Prawnicy powiadomią Börsenverein o istotnych faktach i ocenach bez podawania osoby zgłaszającej. W dniach 13 kwietnia i 17 maja z inicjatywy Börsenverein des Deutschen Buchhandels odbył się „Okrągły stół w sprawie stałych cen książek”, w trakcie którego …
Wyświetlono 25% materiału - 91 słów. Całość materiału zawiera 364 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się