środa, 29 listopada 2023

Spośród zgłoszonych blisko 1300 tytułów jury złożone z członków Stowarzyszenia Selfpublisherów (Selfpublisher-Verband), blogerów książkowych i członków Stowarzyszenia Niezależnych Redaktorów (Verband der Freien Lektorinnen und Lektoren e.V.) wyłoniła długą listę tytułów nominowanych do Selfpublishing Buchpreis w trzech kategoriach: fiction, non-fiction i książki dla dzieci i młodzieży.

Tytuły nominowane do nagrody dla najlepszych książek opublikowanych przez niezależnych autorów “zostały one wybrane nie tylko ze względu na najwyższą jakość i profesjonalizm w self-publishingu, jak podano w komunikacie prasowym, ale także ze względu na przyjemność z czytania i informacje”.

W każdej z trzech kategorii zwycięzcy otrzymują po 5000 euro. Krótka lista zostanie ogłoszona w lutym 2024 roku, a w marcu 2024 roku na Targach Książki w Lipsku odbędzie się ceremonia wręczenia nagród.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: https://selfpublishing-buchpreis.de/die-longlist-des-selfpublishing-buchpreises-2023-24-steht-fest/

Podaj dalej
Autor: ET