Poniedziałek, 12 czerwca 2000
W Kołobrzegu "Szał Czytania" bÍdzie kontynuowany. Studenci Instytutu Informacji Naukowej i StudiŰw Bibliologicznych Uniwersytetu Warszawskiego nie poprzestali na zorganizowanej w Warszawie w kwietniu tego roku imprezie pod nieobojÍtną emocjonalnie nazwą "Szał Czytania". Kolejna edycja imprezy - "Wakacyjny Szał Czytania" - odbÍdzie siÍ w dniach 4-6 sierpnia w Kołobrzegu. Trafnie dobrano miejsce tej letniej imprezy - Kołobrzeg to popularna miejscowoúĘ wypoczynkowa, ktŰrą w ciągu sezonu odwiedza ponad 600 tys. turystŰw - grupa potencjalnych odbiorcŰw rŰřnorodnej oferty dŰbr i usług. Zamierzeniem organizatorŰw, czerpiących zamysł imprezy z doúwiadczeŇ FrancuzŰw, jest promocja ksiąřki i czytelnictwa w sposŰb ciekawy i atrakcyjny dla szerokiego grona odbiorcŰw. Najwařniejsze jest, by …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 412 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się