Wtorek, 28 maja 2024

Poruszająca książka, która może stanowić drogowskaz dla wszystkich osób wspierających bliskich w obliczu śmiertelnej choroby. Jak podtrzymywać kogoś na duchu, gdy nasz własny nie może zaznać spokoju?

Choroba atakuje znienacka. Nie pyta nikogo o zgodę czy plany na następny rok. Przychodzi podstępnie, burzy całe dotychczasowe życie, zabiera dni i noce, które wcześniej chciało się spędzić zupełnie inaczej. Ale nie ma wpływu na wszystko. Wiele zależy od nas samych…

„Dopóki serce bije” to nie tylko historia kobiety dotkniętej nowotworem złośliwym. To poruszająca opowieść o więzi matki z córką, poświęceniu i woli walki, a także uczeniu się pogody ducha na przekór wszelkim przeciwnościom.

Ile jesteśmy w stanie zrobić dla najbliższej osoby w obliczu śmiertelnej choroby? Jak być wsparciem, gdy sami dźwigamy ogromny ciężar? Ta książka pozwoli ci poznać odpowiedzi na te pytania i pokaże, jak mimo wszystko cieszyć się chwilą.

Bo warto walczyć… dopóki serce bije.

Wspomnienia o Mamie, o nas, są jak wibrujące nuty tej symfonii. Echa naszych rozmów, naszej miłości, zawsze będą we mnie biły jak rytm serca. Teraz, choć drzwi naszego domu są zamknięte, muzyka, którą tworzyłyśmy razem, zawsze będzie ze mną. Zawsze będzie w moim sercu. Pozwólcie zatem, że ta nasza muzyka życia zabrzmi raz jeszcze.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/450f2vD.

 

 

Podaj dalej
Autor: Novae Res