Czwartek, 1 kwietnia 2010
Komunikat Polskiej Izby Książki
W środę, 31 marca odbyło się posiedzenie Rady PIK, na którym debatowano m.in. na temat Walnego Zgromadzenia Izby, kwestii podatku VAT na książki po 2010 roku oraz polskich obchodów Światowego Dnia Książki.   Jak czytamy w opublikowanym właśnie komunikacie Biura PIK, Rada ustaliła, że sprawozdawczo-wyborcze Walne Zgromadzenie Członków PIK odbędzie się 13maja 2010 o godz. 13 w siedzibie Wydawnictwa Bellona w Warszawie (ul. Grzybowska 77). Ponadto podczas zebrania omówiono przygotowania do obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich oraz związanej z nim Gali, która odbędzie …
Wyświetlono 25% materiału - 84 słów. Całość materiału zawiera 338 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się