Poniedziałek, 26 lutego 2018
Tu trzeba być! Zaproszenie na Plenery Czytelnicze
Murator EXPO wraz ze spółką Targi Książki zapraszają wydawców do w trzech imprezach plenerowych: w Warszawie, Szczecinie i w Gdyni. Plenery literackie mają charakter otwarty i skierowane do mieszkańców regionu i turystów. Są też okazją do spotkań z popularnymi i cenionymi autorami, zapoznania się z ofertą wydawnictw i zakupu książek w atrakcyjnych cenach w wyjątkowej scenerii. Niewątpliwą atrakcją każdego wydarzenia są sceny plenerowe, które, na których organizowane są spotkania autorskie, dyskusje, animacje literackie i akcenty muzyczne. Organizatorzy do udziału zapraszają m.in. wydawców literatury pięknej, popularnonaukowej, reportażu, albumów, literatury dla dzieci i młodzieży, komiksów, fantastyki, książek artystycznych, poradników i przewodników z różnorodnych dziedzin. Jak twierdzą, oferują atrakcyjne ceny, optymalny termin, doskonałe warunki do promocji i sprzedaży oferty wydawców oraz efektywną kampanię reklamową. 2. Literacki Piknik nad Wisłą w Warszawie. Termin: 8-10 czerwca. Lokalizacja: Bulwary Wiślane na odcinku pomiędzy Muzeum Sztuki Nowoczesnej (filia Muzeum nad Wisłą) a Mostem Śląsko Dąbrowskim. Organizatorzy oferują namiot o pow. 9 m kw. (3x3 m) z drewnianą podłogą w atrakcyjnej cenie. Po uzgodnieniu z wydawcą zapewniają miejsce na scenie plenerowej przeznaczone na rozmowy z autorami, gośćmi wydarzenia. Wszystkie spotkania autorskie, również na stoiskach, zostaną włączone do programu Pleneru i otrzymają wsparcie promocyjne. Dane z 2017 roku: ponad 20 popularnych i cenionych autorów, bogata oferta wydawnictw przygotowana przez …
Wyświetlono 25% materiału - 210 słów. Całość materiału zawiera 842 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się