Czwartek, 25 maja 2023

Już około 500 uczniów szkół podstawowych skorzystało z warsztatów „Zamień swoje myśli w złoto” na podstawie książki Mariki Krajniewskiej „Złote myśli”.  To warsztaty pełne radości, zabawy i otwarcia się na pozytywne nastawienie do świata.

„Złote myśli” to książka zawierająca kreatywne pytania, otwierające do szukania więzi z samym sobą. Ta komunikacja ze sobą jest niezmiernie ważna. Warto się jej uczyć od najmłodszych lat. Wszyscy wiemy, że otoczenie narzuca dorastającym młodym ludziom pewne niewspierające zasady, ograniczenia. Wchodzimy w dorosłość naszpikowani stereotypami, nawykami, które przesłaniają nasze prawdziwe pragnienia i marzenia.

Książka „Złote myśli” próbuje to zmienić. Uczymy się komunikować ze sobą i z otoczeniem, z uważnością i czułością na osobliwość innych. Uczymy się mówić, słuchać, szanować. Uczymy się chcieć poznawać i wspierać nawzajem.

Warsztaty „Zamień swoje myśli w złoto” są skierowane do szkół podstawowych i średnich. Marika Krajniewska jest pisarką i trenerką mentalną, pracującą z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi nad ich pewnością siebie, sprawczością i realizacją marzeń.

Zamień swoje myśli w ZŁOTO! Warsztat dla szkół!

Zamów warsztaty dla swojej klasy lub kilku klas w całej Polsce, a oprócz warsztatów każdy uczeń otrzyma książkę „Złote Myśli” do własnej pracy i zabawy. Warsztaty kreatywne z treningu mentalnego podnoszą pewność siebie, otwierają na uważność, ćwiczą cierpliwość i uczą jak spośród wszystkich myśli wybierać te, które wspierają i pomagają podejmować sprzyjające decyzje. Warsztat kreatywności połączony z treningiem mentalnym to także nauka niezrażania się porażkami, zachowania wewnętrznego balansu. To wspólna zabawa i dobre nastawienie. Każdy uczeń otrzymuje również „Złote myśli” do późniejszej mentalnej pracy własnej i z przyjaciółmi.

Kontakt: https://papierowymotyl.pl/sklep/warsztat-dla-szkol-i-zlote-mysli/

 

Podaj dalej
Autor: Papierowy Motyl