Piątek, 25 stycznia 2008
Noc z Harrym będzie spokojniejsza
Podczas wczorajszej konferencji prasowej, która odbyła się w Sali Darczyńców Biblioteki narodowej zaprezentowano ostatni tom cyklu J.K. Rowling „Harry Potter i Insygnia Śmierci”.Dyrektor wydawnictwa Media Rodzina, Bronisław Kledzik podziękował obecnemu na spotkaniu Andrzejowi Polkowskiemu, tłumaczowi cyklu za tyle lat „szczęśliwego małżeństwa”. - To była wielka przygoda. Mam na myśli także pracę w świetle reflektorów i ciągłe recenzowanie mojej pracy przez czytelników – powiedział tłumacz. Jednocześnie z wersją papierową na rynku ukaże się audiobook. Po raz szósty w rolę interpretatora książek Rowling wcielił …
Wyświetlono 25% materiału - 82 słów. Całość materiału zawiera 328 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się