Wtorek, 9 czerwca 2015
Konkurs Goethe-Institut w Krakowie
W konkursie czytelniczym organizowanym przez Goethe-Institut w Krakowie wzięło udział już 6770 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. To największa tego typu akcja czytelnicza Goethe-Institut w regionie Europy Środkowej i Krajów Nadbałtyckich.11 i 12 czerwca w siedzibie Instytutu w Rynku Głównym w Krakowie wielki finał 2015: 11 czerwca osiemdziesięciu dwóch uczniów szkół podstawowych przeczyta po niemiecku niemal całą powieść Ericha Kästnera „Michałek z pudełka od zapałek”, a 12 czerwca stu czternastu gimnazjalistów odczyta powieść „Czik” Wolfganga Herrndorfa. Młodzież pochodzi  z województw: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.Szkoły, które zgłaszają się do konkursu otrzymują do biblioteki szkolnej bezpłatny egzemplarz wybranej przez Instytut na …
Wyświetlono 25% materiału - 102 słów. Całość materiału zawiera 409 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się