Poniedziałek, 5 czerwca 2023
Ciekawe spostrzeżenia z rozmów z bibliotekarzami
Jak informowaliśmy, firma Bedeker świadcząca usługi w zakresie merchandisingu i marketingu na rzecz współpracujących z nią wydawców między 17 kwietnia a 31 maja zorganizowała akcję promocyjną w bibliotekach w szkołach podstawowych na terenie całej Polski. Podczas wizyt przedstawiciele firmy prezentowali ofertę wydawnictw Greg, Otwarte, Publicat i Kobiece, wskazując przy tym propozycje nagród dla uczniów na zakończenie roku szkolnego. – 31 maja odbyliśmy ostatnią wizytę w bibliotekach szkolnych. Podczas całej akcji odwiedziliśmy placówki w największych szkołach podstawowych w całej Polsce z liczbą około 262 000 uczniów. Pomimo naszych początkowych obaw, akcja okazała się pełnym sukcesem. Bibliotekarze bardzo chętnie nas przyjmowali, byli zachwyceni pozostawionymi przez nas materiałami marketingowymi oraz wyrazili wielkie zainteresowanie prezentowaną ofertą i już czekają na nasze kolejne spotkanie w przyszłym półroczu – przekazał „Bibliotece Analiz” Krzysztof Bujalski, prezes Bedekera. Podczas wizyt zbierano także informacje o placówkach oraz o ich konkretnych potrzebach, aby móc kontynuować projekt w bibliotekach szkolnych w kolejnych miesiącach. Bedeker przeprowadził również wśród bibliotekarzy krótką ankietę. Na pytanie, jakie lektury wybierają do swojej biblioteki?, aż 70 proc. respondentów odpowiedziało, że z opracowaniem. Co czwarty ankietowany odpowiedział, że to nie ma znaczenia, ważniejsza jest cena. Jakie książki poza lekturami …
Wyświetlono 25% materiału - 191 słów. Całość materiału zawiera 767 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się