środa, 13 maja 2020
Wśród wystawców: Annapurna, Harde, JanKa, Lira

Od początku maja w serwisie Granice.pl trwają Wirtualne Targi Książki. Na dedykowanej stronie znaleźć wizytówki polskich wydawców, którzy mimo trudnej sytuacji publikują nowe książki. Aktualna lista lista wystawców: Annapurna, Bernardinum, Harde, JanKa, Lira, Martel, Muchomor i Szara Godzina. Czytelnicy zainteresowani konkretnymi publikacjami odsyłani są na stronę sklepu Empik.com i do innych sklepów internetowych.

Organizator zaznacza: “Kupując książkę, wspiera się dotkniętą skutkami pandemii koronawirusa branżę wydawniczą, pisarzy, tłumaczy, ilustratorów i wydawców. Można również zapoznać się z informacjami na stronie internetowej targów, a następnie wybrać się do najbliższej księgarni lub zamówić książkę do domu”.

Na stronie targowej przeczytać można artykuły o nowościach wydawniczych oraz wywiady z pisarzami. Czytelnicy mogą również zapoznać się z fragmentami i recenzjami wydawanych w ostatnich miesiącach książek.

Codziennie aktualizowane jest kalendarium spotkań autorskich online i baza nagrań z tych rozmów z pisarzami, które już się odbyły. Baza ta liczy już ponad 120 pozycji i codziennie jest uzupełniana.

Targom towarzyszy akcja #ksiazkanakryzys, w ramach której miłośnicy literatury dzielą się z sobą nawzajem książkami, które pomagają im w najtrudniejszych chwilach.

Szczegóły na stronie internetowej Wirtualnych Targów Książki https://www.wirtualnetargiksiazki.granice.pl

 

Podaj dalej
Autor: ET
Źródło: Granice.pl