Piątek, 16 stycznia 2009
Nowa książka bestsellerowego pisarza w sprzedaży z „Bluszczem”
W lutym magazyn dla kobiet „Bluszcz” przygotował dla swoich czytelniczek niespodziankę. Do piątego numeru dołączona będzie publikacja Janusza L. Wiśniewskiego „Arytmie”, która reklamowana jest jako „książka, która w Rosji już od pierwszego dnia stała się bestsellerem!”. Książki Janusza L. Wiśniewskiego, autora głośnej „Samotności w sieci” zostały znakomicie przyjęte przez rosyjskich czytelników. W zbiorze znajdują się następujące opowiadania: „Łóżko”, „Ranking emocji”, „Arytmia”, „Test”, „Niewierność” i „O kłamstwie”. Cena „Bluszcza” z dodatkiem 9,99 zł, bez dodatku 8 zł. To nie pierwszy raz, kiedy miesięcznik …
Wyświetlono 25% materiału - 81 słów. Całość materiału zawiera 327 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się