Piątek, 27 grudnia 2019
Odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia
Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Autorów i Wydawców Copyright Polska odbyło się 17 grudnia w Warszawie. W trakcie Zebrania przyjęto szereg uchwał przygotowanych przez zarząd Stowarzyszenia oraz odbyły się wybory władz na nowa kadencję. Wśród przyjętych uchwał są: uchwała w sprawie zmiany treści Statutu SAiW Copyright Polska zgodnie z zaleceniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz uchwała w sprawie przyjęcia tekstu jednolitego Statutu SAiW Copyright Polska, a także uchwała w sprawie zatwierdzenia Regulaminu repartycji opłat reprograficznych Stowarzyszenia Autorów i Wydawców Copyright Polska oraz uchwała w sprawie zatwierdzenia Regulaminu repartycji i realizacji wynagrodzeń z tytułu użyczenia egzemplarzy utworów przez biblioteki publiczne (PLR). Głosowano również nad udzieleniem absolutorium członkom Zarządu i Rady Nadzorczej za okres od 26 czerwca 2018 roku do 17 grudnia 2019 roku. Odbyły się też wybory członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej w kadencji od 17 grudnia 2019 roku do 17 grudnia 2023 roku i podjęto uchwały o powołaniu członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej do pełnienia funkcji w rozpoczętej kadencji. W skład zarządu Stowarzyszenia weszli: - Barbara Jóźwiak (prezes), członek Stowarzyszenia od 2010 roku, a od stycznia 2013 roku prezes zarządu. W marcu 2003 roku objęła stanowisko prezesa zarządu Wydawnictwa Naukowego PWN i całej Grupy Wydawniczej PWN. Stanowisko to piastowała do listopada 2012 roku, przechodząc do rady nadzorczej Grupy PWN jako jej obecna przewodnicząca. Od 2012 roku jest wiceprezesem Polskiej Izby Książki. Od 2013 roku jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Kreatywna Polska. - Zbigniew Czerwiński (wiceprezes), współzałożyciel Stowarzyszenia Copyright Polska. Działa w branży wydawniczej od 1986 roku. Obecnie jest prokurentem w spółce Dressler Dublin, w skład której weszły m. in. wydawnictwa Bellona i Świat Książki, w których poprzednio był prezesem zarządów. …
Wyświetlono 25% materiału - 270 słów. Całość materiału zawiera 1083 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się