Piątek, 11 lipca 2003
30 czerwca odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy PWN. Nastąpiły zmiany w składzie zarządu i rady nadzorczej. WZA nie udzieliło absolutorium Wojciechowi Krasuskiemu, który do końca ubiegłego roku był członkiem zarządu PWN. O tym czy PWN wystąpi z roszczeniami w stosunku do Wojciecha Krasuskiego zadecydują w najbliższych dniach prawnicy. Absolutorium nie zostało udzielone, gdyż WZA krytycznie oceniło jego dokonania w PWN i sposób, w jaki rozstał się z firmą (umowa o pracę nie została rozwiązana za porozumieniem stron). Pozostali członkowie zarządu uzyskali absolutorium. Zatwierdzono sprawozdania finansowe Wydawnictwa Naukowego PWN i Grupy PWN. Wybrano nowego członka zarządu. Została nim Krystyna Regulska, która pełni także funkcję prezesa należącej do Grupy PWN spółki Wydawnictwo Lekarskie PZWL. W zarządzie PWN nadzorować będzie pion wydawniczy. Za marketing i …
Wyświetlono 25% materiału - 123 słów. Całość materiału zawiera 494 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się