środa, 25 lutego 2009
Pierwsze tytuły w kwietniu
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne podpisały umowę z Google. Firmy będą współpracować w ramach udostępniania książek wydawcy w programie Google Book Serach. - Z punktu widzenia wydawnictwa to strategiczna decyzja i współpraca – powiedział na zorganizowanej z tej okazji konferencji prasowej Karol Żbikowski, członek zarządu spółki. – Wierzymy, że inwestycja w digitalizację treści edukacyjnych to wejście z nimi w „kolejny wymiar”. Zresztą od WSiP wymaga się, żeby nadawały ton w segmencie, dlatego zdecydowaliśmy się na rolę pioniera. Będziemy także zachęcać inne polskie wydawnictwa …
Wyświetlono 25% materiału - 82 słów. Całość materiału zawiera 328 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki