Piątek, 31 marca 2023
Nowa platforma zakupowa

Oficjalne uruchomienie serwisu Wszystko.pl jest planowane na czerwiec. Pierwsze osoby mogą już robić tu zakupy. Za projektem stoi polski milioner – Janusz Filipiak, założyciel i prezes zarządu spółki informatycznej Comarch.

Serwis aukcyjny ma oferować towary w takich kategoriach jak: dom i ogród, dziecko, elektronika, firma i usługi, kolekcje i sztuka, kultura i rozrywka, moda, motoryzacja, sport i turystyka, supermarket, uroda, zdrowie.

Nowy serwis aukcyjny, po zalogowaniu, wita potencjalnych kupujących w barwach fioletu, ciemniejszego i jaśniejszego baby violet i informacją: “Korzystasz z pierwszej wersji platformy. Wdrażamy nowe funkcjonalności, a błędy poprawiamy na bieżąco”.

Właściciel zapewnia, że jeszcze będą zmiany: “Finalnie platforma nie będzie wyglądała w taki sposób. Jesteśmy w fazie rozwoju, więc na bieżąco udoskonalamy layout i funkcjonalności, dlatego z miesiąca na miesiąc będziemy rozbudowywać serwis”.

W pierwszej fazie zakupy mogli tu robić tylko pracownicy Comarchu.

Pod koniec marca uruchomiono dla sprzedawców wersję beta platformy zakupowej wszystko.pl. Sprzedający do tej pory mogli dodawać oferty, zarządzać sprzedażą za sprawą wybranych narzędzi do integracji, ale nie byli w stanie zobaczyć, jak wygląda rzeczywisty portal „oczami klienta”.

O nowej platformie pisaliśmy już w czerwcu 2021 roku. Póki co nie zagroziła pozycji polskiego giganta e-handlu.

Podaj dalej
Autor: W
Źródło: Wyborcza.biz