Piątek, 9 stycznia 2009
Oszust podszył się pod wydawnictwo
Od 5 grudnia pod adresem www.1rtv.pl działała strona wirtualnego sklepu ze sprzętem elektronicznym, która, pod hasłem „Poświąteczna wyprzedaż” oferowała dobrej jakości sprzęt po bardzo niskich cenach – nawet 70 proc. niższych niż u konkurencji. Właścicielem sklepu okazała się nieistniejąca firma Albatros Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W jej internetowej witrynie, w działach takich jak „Pomoc” czy Informacja, nie umieszczono żadnych danych kontaktowych do właściciela lub osób obsługujących sklep. Natomiast w jego regulaminie znalazły się dane teleadresowe ale bez numeru NIP. Ponadto reklamy e-sklepu ukazywały się w „Fakcie” i „Super Expresie”. Łączna wartość wszystkich zamówionych …
Wyświetlono 25% materiału - 96 słów. Całość materiału zawiera 387 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki