Poniedziałek, 10 maja 2010
Z czytelnikami spotka się 15 znakomitych twórców
Wydawnictwo Bajka, które na targach spotka się z czytelnikami po raz pierwszy, zadebiutuje na 55. Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie. Zapraszamy na nasze stoisko dzieci, rodziców, dziadków, nauczycieli, bibliotekarzy i wszystkich żywo zainteresowanych beletrystyczną książką dla najmłodszych. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogaty program spotkań ze znanymi i lubianymi polskimi twórcami książek dla dzieci. Będą także inne atrakcje oraz zabawne prezenty! Do zobaczenia w dniach 20-23 maja w Pałacu Kultury i Nauki, Sektor A, Stoisko nr 193! Czwartek, …
Wyświetlono 25% materiału - 77 słów. Całość materiału zawiera 308 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki