Wtorek, 28 września 2004
Konsolidacja
16 września został podpisany akt notarialny zakupu Wydawnictwa Dolnośląskiego przez poznańską oficynę Publicat (dawniej: Podsiedlik-Raniowski i S-ka). Razem firmy mają ok. 700 tytułów w stałej ofercie, a w katalogu prawa do ponad 2000 pozycji. W 2003 roku razem osiągnęły ok. 32,5 mln zł przychodu.               Ostatnie lata były trudne dla Wydawnictwa Dolnośląskiego. Spółka sporo straciła w upadających hurtowniach, przychody spadły z ponad 11 mln zł w 1998 roku do 4,5 w 2003 roku. Teraz nowy właściciel zapowiada powrót do poziomu sprzedaży z najlepszych dla wydawnictwa lat. - Zakładamy, że w ciągu dwóch lat przychody wzrosną dwukrotnie, a w …
Wyświetlono 25% materiału - 104 słów. Całość materiału zawiera 418 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki