Piątek, 1 grudnia 2006
Opis z publikacji Łukasza Gołębiewskiego pt. "Rynek książki w Polsce. Edycja 2006"
Wydawnictwo eSPe Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów 31-457 Kraków, ul. Meissnera 20, tel. (012) 4131921,http://www.ksiegarnia.espe.pl, e-mail espe@pijarzy.pl W 2005 roku przychody ze sprzedaży książek wydawnictwa eSPe wyniosły 2,2 mln zł, notując 86,5 proc. wzrostu w stosunku do roku 2004. Ukazało się 58 nowych tytułów. Na koniec 2005 roku w wydawnictwie zatrudnionych było 10 osób. Trzon oferty wydawniczej oficyny, zgodnie z działalnością programową samego zakonu, stanowią publikacje skierowane do młodych ludzi, począwszy od najmłodszych dzieci. Ważnym dopełnieniem są serie poradnikowe skierowane do rodziców, takie jak choćby wydane w 2006 roku: „Gry komputerowe, Internet i telewizja” Nessii Laniado, „Kochać i wymagać” autorstwa ks. Marka Dziewieckiego czy starsze pozycje, jak „Zazdrość u dziecka i …
Wyświetlono 25% materiału - 110 słów. Całość materiału zawiera 442 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się