Wtorek, 14 maja 2024
Lira zaprasza na swoje stoisko na targach Vivelo

Podczas tegorocznych Targów Książki i Mediów Vivelo na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, wydawnictwo Lira zaprezentuje swoją bogatą ofertę książkową na stoisku 27 w sektorze D11. Nie zabraknie nowości, będą też bestsellery – zarówno z beletrystyki, jak i non-fiction.

17 maja o godz. 16:00 gościć będziemy Joannę Wtulich, która podpisywać będzie swoją komedię kryminalną „Gdzie diabeł nie może”.

Na 18 maja zaplanowane jest spotkanie B. A. Feder, która o godz. 11:00 podpisywać będzie cieszący się dużym zainteresowaniem czytelników romans młodzieżowy „Zniszcz mnie jeszcze raz”, wydany w ramach imprintu YAsne!

O godz. 12:00 gościć będziemy Dorotę Ponińską, która będzie podpisywać swój premierowy tytuł „Maria. Dziesięć dni z życia Konopnickiej”.

Na godz. 13:00 zaplanowane jest spotkanie z Wojciechem Dutką, autorem cieszących się uznaniem czytelników „Amerykanki” i „Niemki”, a o godz. 14:00 odwiedzi nas Wacław Holewiński, autor powieści „A potem już tylko mgła”.

Tego dnia o godz. 15:00 wybitny reżyser Feliks Falk będzie podpisywać swoją najnowszą powieść pt. „Kalwaria”.

Na godz. 16:00 zaplanowane jest spotkanie Olgi Kuczyńskiej, autorki książki „Życie stewardesy. Historia pewnej przyjaźni”.

19 maja o godz. 11:00 na stoisku Liry gościć będziemy Danutę Awolusi, autorkę powieści obyczajowej pt. „Powrót matki”.

O godz. 12:00 Cezary Harasimowicz będzie podpisywać powieść „Bieta”, której główna bohaterka, Elżbieta Ficowska także będzie obecna na spotkaniu.

O godz. 13:00 gościć będziemy Martynę Pustelnik, autorkę powieści młodzieżowej „Dałaś plamę, Lena”, wydanej w ramach imprintu YAsne!

Tego dnia o godz. 14:00 Iwona Kienzler, autorka książek z serii biografii historycznych podpisywać będzie swój szwedzki kryminał pt. „Porachunki”.

Na zakończenie dnia, o godz. 15:00 Ilona Turczyn podpisywać będzie swój literacki debiut „Dziedzictwo Pandory”, wydany w ramach imprintu YAsne!

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 27 sektor D11 na PGE Stadionie Narodowym.

Więcej na temat Liry znaleźć na stronie: www.wydawnictwolira.pl

Podaj dalej
Autor: Wydawnictwo Lira