Wtorek, 23 stycznia 2024
Zajrzyj za kulisy 27. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

Targi w Krakowie dołączają do licytacji wspierającej Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wystawiając na aukcję unikatową atrakcję  – możliwość zajrzenia za kulisy 27. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

Zwycięzca lub zwyciężczyni aukcji będzie mieć możliwość wstępu na teren targów już na dzień przed rozpoczęciem wydarzenia (tego dnia nie odbywa się sprzedaż książek).

– Wieczór poprzedzający imprezę jest wieczorem magicznym. W tym czasie wstęp do EXPO Kraków mają jedynie pracownicy, wystawcy i partnerzy targów. Emocje sięgają wówczas zenitu. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, książki poustawiane są na regałach, na scenie trwają ostatnie przygotowania, każdy krząta się w podekscytowaniu i oczekiwaniu na pierwszy dzień targów. Przygotowaniom towarzyscy wyjątkowa atmosfera, którą zwycięzca z pewnością szybko poczuje i na długo zapamięta – zapowiada Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie.

W targową sobotę lub niedzielę zwycięzca zostanie oprowadzony po targach przez ekipę Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, która opowie o przygotowaniach do imprezy. Finalista odwiedzi i pozna pracę Biura Prasowego, weźmie udział w nagraniu Telewizji Targowej (pozna prowadzącego, gościa, ekipę techniczną), weźmie udział w limitowanym spotkaniu dla influencerów i influencerek a wisienką na torcie będzie możliwość zdobycia autografu od wybranego autora lub autorki biorących udział w targach. A na koniec wizyty na zwycięzcę czeka upominek niespodzianka!

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/zajrzyj-za-kulisy-27-miedzynarodowych-targow-ksiazki-w-krakowie-15063348452?fbclid=IwAR2FSsoXs3jiPLxj3JraRhhmrJ4EICX2bkGnopBtrL5Ljok5aipKR5YEMmY

Targi w Krakowie grają z WOŚP od lat

Targi w Krakowie od lat grają z krakowskim sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i grać będą „do końca świata i o jeden dzień dłużej”. W 2014 roku na Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO powstała największa w Polsce – mierząca półtora metra wysokości – skarbonka w kształcie serca, która została przekazana WOŚP i do dziś zajmuje centralne miejsce na Rynku Głównym w Krakowie podczas finału.

Tradycją stały się również spotkania z wolontariuszami podczas wydarzeń organizowanych przez firmę. Przykładem mogą być Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, podczas których wydawcy przekazują na licytację książki z autografami.

Od dwóch lat w Targach w Krakowie organizowana jest również wewnętrzna aukcja dla pracowników firmy. Serniki, mazurki, chałki, tarty, konfitury, pasty kanapkowe, owsianki oraz wszelkiego rodzaju usługi tj. profesjonalna sesja zdjęciowa, bukiet kwiatów na wybraną okazję, szkolenie z budowy drzewa genealogicznego czy zestaw książek motywacyjnych – to zaledwie kilka przykładów dóbr zgłoszonych na wewnętrzną aukcję przez pracowników oraz partnerów Targów w Krakowie. Produkty i usługi licytowane będą w firmowym gronie, a dochód z aukcji zostanie przekazany krakowskiemu sztabowi WOŚP.

Targi w Krakowie zachęcają również mieszkańców okolicznych osiedli do wsparcia zbiórki i wrzucenia datków do puszki znajdującej się w biurowej recepcji EXPO Kraków.

Podaj dalej
Autor: W, fot. Targi w Krakowie