Wtorek, 18 marca 2008
Grupa Wydawnicza Helion SA w 2007 roku
Spółka zwiększyła swoje przychody ze sprzedaży książek o 18 proc., do poziomu 30,725 mln zł. Tym samym Helion zrealizował 104 proc. zakładanego na ten okres planu. Aż 6,2 mln zł to sprzedaż zrealizowana przez internetowe księgarnie wydawnictwa. Liczba sprzedanych egzemplarzy wzrosła o 28 proc. i wyniosła w 1,114 mln egz., w stosunku do 870 tys. w 2006 roku. Łącznie nakładem oficyny ukazało się ponad 480 nowych tytułów. Obrót ze sprzedaży GW Helion w 2007 roku w wysokości 30,725 mln zł nie uwzględnia obrotów Wydawnictwa Bezdroża. Plany na 2008 rok zakładają osiągnięcie przychodu ze sprzedaży w wysokości 36,5 mln zł. Od momentu swojego powstania w 1991 roku, Helion specjalizował się w literaturze informatycznej ― wydał ponad 1800 tytułów z tej dziedziny o łącznej sprzedaży na poziomie  sprzedał ponad 6 mln egz. Obecnie Grupa Wydawnicza Helion SA działa w siedmiu segmentach rynku książki, tworząc dla każdego z nich odrębną markę. W skład Grupy Wydawniczej wchodzą marki: Helion (książki informatyczne), Onepress (poradniki biznesowe), Septem (literatura poradnikowa), Editio (książka literacka), Helion Edukacja …
Wyświetlono 25% materiału - 167 słów. Całość materiału zawiera 670 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się