Piątek, 9 kwietnia 2010
Odpowiedź Parafiady
W środę 7 kwietnia opublikowaliśmy list otwarty prof. Joanny Papuzińskiej-Beksiak dotyczący sprawy wydania przez Stowarzyszenie „Parafiada” antologii poezji dla dzieci „Mów do mnie wierszem”. Poniżej publikujemy informację, jaką w związku z tą sprawą upublicznił Jozef Joniec SP, prezes zarządu Stowarzyszenia „Parafiada”. "Z końcem minionego roku (2009) Stowarzyszanie Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza wydaliśmy Antologię Poezji dla Dzieci „Mów do nie wierszem”, w której zostały umieszczone 54 wiersze różnych autorów. W kontekście zasadnych niejako uwag, a raczej śpiesząc z wyjaśnieniem/odpowiedzią na list otwarty pani prof. Joanny Papuzińskiej-Beksiak pragniemy podkreślić, że nie jesteśmy „typowym” wydawnictwem, a jedynie Stowarzyszeniem, które od kilkunastu lat działa z pełnym oddaniem dla na rzecz dzieci oraz że celem naszym nie był absolutnie aspekt komercyjny. Zależało nam na stworzeniu kompendium pomocy edukacyjnej, …
Wyświetlono 25% materiału - 124 słów. Całość materiału zawiera 499 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się