Wtorek, 27 maja 2003
Podczas MTK imprezę skomentowało kilku zagranicznych gości. Wybrane wypowiedzi zamieszczamy poniżej. Iris Klose, Frankfurckie Targi Książki: - Tegoroczna kolektywna ekspozycja niemiecka na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie jest odrobinę mniejsza niż w latach ubiegłych. Jest to spowodowane stagnacją na rynku handlu licencjami. Mimo to przedstawiciele niemieckich firm wydawniczych, którzy przyjechali w tym roku do Warszawy sprawiają wrażenie usatysfakcjonowanych z nawiązanych kontaktów. Wydaje się, że mamy do czynienia z niewielkim wzrostem na rynku handlu licencjami. W czasie targów spotkaliśmy wielu potencjalnych wystawców i profesjonalnej publiczności Targów Książki we Frankfurcie z Polski i innych krajów regionu. Uczestnictwo w warszawskich targach przynosi nam korzyści, dlatego przyjeżdżamy tu już od początku lat 80-tych. Obserwując poprawę w ogólnej sytuacji sektora wydawniczego w Polsce mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam …
Wyświetlono 25% materiału - 126 słów. Całość materiału zawiera 506 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki