Czwartek, 28 czerwca 2018
Nagroda Orfeusza Mazurskiego i cykl spotkań
W sobotę 30 czerwca o godz. 17.30 nastąpi XXI Inauguracja Sezonu Artystycznego w Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Praniu. W programie: laudacje na cześć autorów nominowanych tomików i laureata Nagrody Poetyckiej Orfeusza Mazurskiego im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego za najlepszy tom poetycki z 2017 roku, jakie wygłoszą: Janusz Drzewucki, Jarosław Ławski, Bronisław Maj i Tomasza Tomsia, następnie ogłoszenie werdyktu jury i wręczenie nagród. Oprawę artystyczną zapewnią: aktor Teatru Słowackiego w Krakowie Marian Sianko, skrzypaczka Halina Jarczyk i pianista jazzowy Michał Wierba. Nagroda Orfeusza Mazurskiego jest przyznawana pod honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, marszałka województwa warmińsko-mazurskiego oraz Polskiego PEN Clubu. Inauguracja odbywa się pod patronatem Andrzeja Nowackiego, starosty powiatu piskiego. W ramach Letniego Sezonu Artystycznego w Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 481 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się