Piątek, 4 maja 2012
Zbiór specjalny "opisujący kraj"
Poinformowano, że od 8 maja wznawia  działalność i zaprasza do ponownego korzystania ze zbiorów Centralna Biblioteka Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Kazimierza Kulwiecia w Warszawie - w nowej siedzibie Biblioteki przy ul. Senatorskiej 11. Dane adresowe biblioteki to: 00-075 Warszawa, ul. Senatorska 11 (parter budynku), tel. (22) 831-80-65, www.bibliotekapttk.pl, e-mail: bibliotekapttk@bibliotekapttk.pl oraz cb@pttk.plBiblioteka jest czynna od października do czerwca we wtorki i piątki w godz. 12.-19. oraz w środy i czwartki od godz. 10. do 15., a od lipca do września we wtorki i piątki (godz. 12.-18.) oraz we środy i czwartki (11.-15.). Podano przy tym, że w …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 391 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się