środa, 20 września 2023

Wydawnictwo Literackie zaprasza na live z Samanthą Boardman, psychiatrką i autorką książki „Twoja witalność na co dzień”.

Live odbędzie się na profilu Wydawnictwa Literackiego na Instagramie 21 września (czwartek) o godz. 19, a poprowadzi go Agnieszka Kozak.

Samantha Boardman – psychiatrka pracująca w nurcie psychologii pozytywnej, absolwentka Harvard Univeristy, Cornell University Medical College i programu stosowanej psychologii pozytywnej na Uniwersytecie w Pensylwanii. Publikuje w czasopismach medycznych, a także w „Psychology Today”, „The Wall Street Journal” i „Thrive Global”. Pojawia się jako ekspertka w programach telewizyjnych. Mieszka i pracuje w Nowym Jorku.

Strona autorki: https://positiveprescription.com/about/

O książce:

Opierając się na badaniach naukowych i wieloletnim doświadczeniu pracy w klinice, dr Samantha Boardman przedstawia strategie budowania witalności — pozytywnego uczucia ożywienia i energii, które stanowi podstawę naszego dobrostanu.

Ta niezwykła siła zwiększa naszą produktywność, wzmacnia umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, a także zarządzania negatywnymi emocjami. Jej trzy główne źródła to głębokie więzi z innymi, zaangażowanie w ambitne projekty i przyczynianie się do większej sprawy.

Rozmowa o książce w podcaście Farbowanie życia – posłuchaj.

Podaj dalej
Autor: Wydawnictwo Literackie