Czwartek, 8 marca 2018
Wybór użytkowników serwisu lubimycztać.pl
Znamy już zwycięzców Plebiscytu Książka Roku 2017! Wśród nagrodzonych autorów znaleźli się m.in. Zygmunt Miłoszewski, Remigiusz Mróz, Peter Wohlleben, Magdalena Witkiewicz i John Green. O wyborze zadecydowali internauci podczas największego głosowania czytelników w Polsce – w serwisie lubimyczytać.pl. O tytuł Książki Roku walczyło 240 pozycji nominowanych w 12 kategoriach. W dokładnie połowie z nich triumfowali polscy autorzy. Jedynym pisarzem nominowanym w dwóch kategoriach był Remigiusz Mróz. Decyzją czytelników zwyciężył on w kategorii kryminał, sensacja, thriller. Jego powieść „Inwigilacja", będąca piątym tomem uwielbianego przez czytelników cyklu, pokonała m.in. „Pragnienie" autorstwa Jo Nesbø czy „Początek" Dana Browna. Książka pt. „Jak zawsze", uznawanego dotychczas za króla polskiego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego, zwyciężyła w kategorii literatura piękna. To ironiczno-romantyczna komedia, którą czytelnicy docenili za pomysł, fabułę i wielowymiarowość, a także za wyjątkowo trafne zdiagnozowanie przywar naszego społeczeństwa. W kategorii horror internauci za najlepszą uznali powieść pt. „Śpiące królewny" autorstwa Stephena Kinga oraz jego syna, Owena; wciągającą, dającą do myślenia i zaskakująco aktualną historię o dwóch wersjach świata – bez mężczyzn oraz bez kobiet. W …
Wyświetlono 25% materiału - 169 słów. Całość materiału zawiera 677 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki