Poniedziałek, 3 marca 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru376
„Legimi, pierwsza w Polsce księgarnia z abonamentowym dostępem do e-booków, ma w swojej ofercie już ponad 4000 tytułów. To ponad połowa wszystkich cyfrowych książek, oferowanych przez rodzimych wydawców. Biblioteka złożona z papierowych odpowiedników takiego zbioru ważyłaby… 1,5 tony” – czytamy w komunikacie dystrybutora e-publikacji. W ciągu roku katalog e-booków dostępnych w modelu subskrypcyjnym Legimi podwoił się. Codziennie w ofercie pojawiają się nowe tytuły, ostatnio choćby „Sześć lat później” Harlana Cobena, a w najbliższych dniach tom wieńczący cykl „Pomnik Cesarzowej Achai” Andrzeja Ziemiańskiego, czy też „Nigdy nie wracaj” Lee Childa (przez tydzień e-book ten będzie dostępny wyłącznie dla klientów Legimi). W abonamencie książki udostępnia już blisko 100 wydawców (najczęściej czytani to m.in.: Świat Książki, Wielka Litera, Albatros, Burda Książki, Fabryka Słów). Tylko w ostatnich tygodniach …
Wyświetlono 25% materiału - 124 słów. Całość materiału zawiera 498 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki