Wtorek, 26 kwietnia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru432
"Mapy" autorstwa Aleksandry i Daniela Mizieliński są największym bestsellerem wydawnictwa Dwie Siostry, a najpewniej również największym polskim sukcesem w segmencie książki dziecięcej ostatnich lat i to na skalę światową. Do tej pory książka, która ukazała się w 2012 roku, został sprzedana ca całym świecie w ilości sięgającej 2 mln egz. - Obecnie wydrukowanych wersji językowych jest 25, a kolejnych kilka się tłumaczy i składa. W samej Japonii sprzedano ponad 100 tys. egz. - przekazał "Bibliotece Analiz" dyrektor handlowy wydawnictwa Dwie Siostry Tomasz Marciniak podczas zakończonych 20 marca targów "Książka do Dzieci, Młodzieży i Dorosłych" w Poznaniu. Na stronie internetowej wydawnictwa zamieszczono wykaz 11 nagród i wyróżnień, jakie przyznano za "Mapy", a wśród nich Prix Sorcieres 2013 w kategorii "non-fiction" (Francja), Premio Andersen 2013 w kategorii "non-fiction" (Włochy) oraz Luchs Dezember 2013 (Niemcy), a także nominację do dwóch nagród …
Wyświetlono 25% materiału - 138 słów. Całość materiału zawiera 553 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się