Wtorek, 26 kwietnia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru432
"Mapy" autorstwa Aleksandry i Daniela Mizieliński są największym bestsellerem wydawnictwa Dwie Siostry, a najpewniej również największym polskim sukcesem w segmencie książki dziecięcej ostatnich lat i to na skalę światową. Do tej pory książka, która ukazała się w 2012 roku, został sprzedana ca całym świecie w ilości sięgającej 2 mln egz. - Obecnie wydrukowanych wersji językowych jest 25, a kolejnych kilka się tłumaczy i składa. W samej Japonii sprzedano ponad 100 tys. egz. - przekazał "Bibliotece Analiz" dyrektor handlowy wydawnictwa Dwie Siostry Tomasz Marciniak podczas zakończonych 20 marca targów "Książka do Dzieci, Młodzieży i Dorosłych" w Poznaniu. Na stronie internetowej wydawnictwa zamieszczono wykaz 11 nagród i wyróżnień, jakie przyznano za "Mapy", a wśród nich Prix Sorcieres 2013 w kategorii "non-fiction" (Francja), Premio Andersen 2013 w kategorii "non-fiction" (Włochy) oraz Luchs Dezember 2013 (Niemcy), a także nominację do dwóch nagród …
Wyświetlono 25% materiału - 138 słów. Całość materiału zawiera 553 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki