Wtorek, 30 września 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru391
Wydawnictwo Świat Książki świętuje 20-lecie działalności i z tej okazji wydaje ekskluzywną limitowaną kolekcję 20 książek polskich autorów. Wybrali je czytelnicy w trwającym ponad trzy miesiące głosowaniu. Plebiscyt „20 książek na 20-lecie” był połączony z konkursem na hasło promujące wydawnictwo. Spośród nadesłanych propozycji jury wybrało hasło: „Świat Książki – piąta strona świata”. Zaproszenie czytelników do współtworzenia Kolekcji 20-lecia, jest podziękowaniem za trwanie przy wydawnictwie, któremu jeszcze niespełna dwa lata temu groziła likwidacja. Wierni czytelnicy, sympatycy i współpracownicy zaangażowali się wtedy w pomoc wydawnictwu, tworząc na portalu społecznościowym profil Ratujmy Świat Książki. „Dziś, kiedy możemy powiedzieć, że odbudowaliśmy stabilną pozycję w branży, w ten szczególny sposób chcieliśmy podziękować czytelnikom za zaangażowanie i lojalność. Dlatego postanowiliśmy oddać w ich ręce decyzję o doborze tytułów do kolekcji jubileuszowej. Znalazły się …
Wyświetlono 25% materiału - 127 słów. Całość materiału zawiera 508 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki