Poniedziałek, 12 marca 2018
Akapit Press to znana i uznana marka na rynku wydawnictw dla dzieci i młodzieży. Od 26 lat publikuje książki wybitnych polskich autorów. W ciągu pięciu ostatnich lat sprzedaż książek wyniosła 1.112 tys. egz., w tym pół miliona książek Małgorzaty Musierowicz. Akapit jest jedynym wydawcą książek Małgorzaty Musierowicz i Krystyny Siesickiej, wydaje także powieści Marty Fox, Agnieszki Tyszki, Zofii Beszczyńskiej, Katarzyny Borys, Idy Pierelotkin, Ewy Karwan-Jastrzębskiej, Emilii Kiereś, Joanny  Kmieć, Katarzyny Majgier, Agaty Mańczyk, Joanny Preisner i Jakuba Bogusza, Ałbeny Grabowskiej, Sergiusza Pinkwarta i Romka Pawlaka. Nakładem wydawnictwa ukazują się również starannie wybrane przekłady z języków obcych: z angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego. Niezwykłą popularnością cieszą się serie książek: Joss Stirling „Saga o Braciach Benedictach” (dla czytelnika 14+) – książki, które wpisują się w najmodniejszy nurt w literaturze młodzieżowej – paranormal romance, doskonale łączą miłosne historie z wartą akcją. Nastolatki pokochały opowieści o sawantach: historie siedmiu braci o niezwykłych zdolnościach i siedmiu dziewczyn z charakterem. Jordi Sierry i Fabry „Zabójcze Zagadki” (dla czytelnika 12+) – każdy z tomów serii podsuwa sposób na to, jak niestandardowo spojrzeć na różne dziedziny nauki i sztuki i je pokochać. Powieści, które łączą ze sobą wątki detektywistyczne i edukacyjne zyskały wierne grono czytelników wśród uczniów i nauczycieli, ceniących innowacyjne podejście do zdobywania wiedzy. Książki pokazują, że matematyka czy chemia wcale nie muszą być trudne, a muzyka kryje w sobie piękny szyfr do odczytywania świata. Te książki rozbudzają kreatywność i pasję. Elena Kedros „Przygody Robinii” (dla czytelnika 10+) – seria o walecznej dziewczynie, która zapragnęła być jak Robin Hood, podbiła serca czytelników. Akcja, przygoda, szczypta historii i przepiękne ilustracje – oto przepis na książki od których nie można się oderwać. Rachel Renée Russell„Dzienniki …
Wyświetlono 25% materiału - 274 słów. Całość materiału zawiera 1096 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się