Piątek, 29 września 2017
Benefis Małgorzaty Strzałkowskiej
W sierpniu minęło 30 lat od debiutu Małgorzaty Strzałkowskiej w „Świerszczyku” w 1987 roku, który otworzył nowy rozdział w poezji dla dzieci. Z tej okazji wydawcy jej książek – Bajka, Czarna Owca, Media Rodzina i Hachette oraz „Świerszczyk” i firma Endo – 3 października w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie organizują benefis. Uroczystość poprowadzi Dorota Koman, utwory autorki przeczyta Piotr Fronczewski. Wystąpią również Ada i Iga Świerżewskie oraz chór Szkoły Podstawowej nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej w Warszawie. Małgorzata Strzałkowska to ikona polskiej literatury dla dzieci. Poetka, prozaiczka, twórczyni unikatowych ilustracji – autorka ponad 150 uwielbianych i wielokrotnie nagradzanych książek. Urodziła się …
Wyświetlono 25% materiału - 106 słów. Całość materiału zawiera 424 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się